Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Brak uwag, bardzo miły gest z deserem do zamówień online z poziomu strony.
Jedzenie było łagodnie mówiąc średnie
Do strony dodałabym okienko z możliwością dodania komentarza/dodatkowych informacji do zamowienia
Szybko i smacznie. Odbiór co do minuty.
Świetny szef kuchni i szef lokalu!
Można powiedzieć, że już jesteśmy stałymi klientami.