Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Brak uwag, bardzo miły gest z deserem do zamówień online z poziomu strony.

Aga

Jedzenie było łagodnie mówiąc średnie

ŁUKASZ

Do strony dodałabym okienko z możliwością dodania komentarza/dodatkowych informacji do zamowienia

Beata

Szybko i smacznie. Odbiór co do minuty.
Świetny szef kuchni i szef lokalu!
Można powiedzieć, że już jesteśmy stałymi klientami.

Jacek